Продаж та оренда приміщень в Києві та Київській області

Набережно-Печерська дорога, 9В (колишня вул. Будіндустрії, 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Контакты

Адреса:

Набережно-Печерська дорога 9В (колишня вул. Будіндустрії 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Телефон:+38 (044) 233-8-233
+38 (044) 233-8-233
Замовити зворотній дзвінок

Всі склади Києва та
Київської області від власників!

 • Велика база
  приміщень
 • 0 відсотків
  комісії
 • Зручний пошук
  об'єктів
 • Юридичний
  супровід

Підберемо приміщення

за 15 хвилин!
Всі об'єкти на мапі

Як орендувати приміщення для складу?

Як орендувати приміщення для складу?

Багато сучасних компаній потребують складських приміщеннь. При цьому необхідний склад для кожної організації може мати власні специфічні вимоги щодо зберігання продукції. Головною запорукою успіху у виборі складу є чітке розуміння того, що Вам потрібно, як з точки зору специфіки бізнесу, так і з позиції можливих витрат.

У статті ми докладно зупинимося на тому, на що звернути увагу в процесі оренди складського приміщення. Отже, підемо по порядку:

Визначаємося в самій потребі такого приміщення

Якщо Ви володієте компанією, з малими складськими запасами, то необхідності в наявність постійного складу у Вас не буде або буде мінімальна. При цьому, Ви повинні розуміти, що оренда постійного складу досить затратна. Вся справа в тому, що потрібно щомісяця сплачувати орендну плату, заробітну плату працівникам складу (вантажник, комірник, охоронець). Альтернативним варіантом вирішення питання є оренда складу на певний проміжок часу. Компанія "Світ складів" надає такі послуги, забезпечуючи повний супровід роботи з приймання, зберігання і видачі товару. При цьому, наші співробітники виконують всі покладені на них функції, а Ви економите свій час і фінансові ресурси.

Виходячи з вищевикладеного, добре продумайте і все розрахуйте, вирішивши купувати, орендувати приміщення на тривалий період або ж скористатися послугами компанії зі зберігання товару. Врахуйте всі «за» і «проти», перш ніж приймати якесь рішення.

Оренда або купівля складського приміщення

Це питання просте, і водночас складне. Головне зрозуміти, наскільки Вам необхідно його купувати і який термін окупності вкладених інвестицій. Для великих підприємств, що займаються виробництвом або реалізацією продукції у великих обсягах, мати свій склад просто необхідно. Однак для підприємців-початківців, бюджет яких обмежений, вкладати гроші в купівлю складу невигідно. У такому випадку найбільш виправдана оренда: короткострокова або довгострокова. Так, інтернет-підприємці на даний час є одними з найбільш активних орендарів.

Вибір типу складу

На цьому етапі, потрібно зрозуміти які складські приміщення бувають і, який саме тип складу Вам необхідний. Розглянемо класифікацію складських приміщень:

 • з урахуванням логістичної системи: виробничий склад, постачальницький і розподільний. Також: склад, що належить виробничому підприємству, торговому, транспортному, ескпедиторському та логістичному підприємству;
 • за формою власності: склад може належати підприємству, мережі або бути колективною власністю;;
 • за функціональним призначенням: тривале зберігання продукції, перевалочне призначення складу, розподільчий або спеціальний;
 • за асортиментом продукції, що зберігається: спеціалізований, універсальний або ж змішаний тип складу;
 • за режимом зберігання: склад з опаленням, склад-холодильник, склад з регульованим режимом тепла;
 • технічна оснащеність складу: механізований склад або ж немеханізований;
 • за конструкцією: відкритий, закритий або склад під навісом;
 • за видом складування: стелажне зберігання продукції, підлогове і змішане.

Який склад вибрати для власних потреб?

Для цього розбираємося з правилами зберігання продукції і враховуємо можливість складу забезпечити всі ці вимоги. Це важливий момент, який регулюється законом. Наприклад, не можна зберігати медикаменти або продукти харчування в складському приміщенні, призначеному для зберігання одягу. У цьому питанні економія недоцільна, оскільки від цього залежить якість продукції, яка при неправильному зберіганні може істотно знизитися. А це в першу чергу тягне фінансові втрати.

Місце розташування складу

Не менш важливий момент. Адже витрати на логістику можуть чинити істотний вплив на собівартість продукції. Так само важлива можливість зручного під'їзду до приміщення складу для розвантаження / завантаження товарів. Враховується наявність техніки та її можливого пересування по самому складу. У деяких випадках наявність залізничних шляхів відіграє вагому роль у виборі приміщення під склад.

Технічний стан складського приміщення

Уважно перевіряйте стан складу на наявність дір ​​в стелі і даху, в стінах. Враховуйте протипожежну безпеку. Технічна відповідність приміщення вкрай важлива.

Вартість

Вартість оренди складських приміщень може різнитися від місця розташування, їх типу, споруди і якості внутрішнього оздоблення. Також до вартості включаються додаткові платежі за використання вантажно-розвантажувального обладнання, заробітна плата працівників на аутсорсі та ін. Заздалегідь з'ясовуйте, що входить в ціну, і який сервіс вона включає.

Договір оренди

Перш ніж підписувати такий документ, уважно прочитайте його. Умови повинні бути вигідними обом сторонам. Якщо є якісь побажання, їх можна внести окремим пунктом в договорі.

Як би там не було, розуміючи нюанси, на які слід звертати увагу під час вибору та оформлення оренди складського приміщення, орендувати його можна буде максимально вигідно. Будьте уважні і не кваптеся з рішенням!!.

Всі статті

Давай до нас у Telegram!

Вступайте до спільноти "🔥🔥 телеграм"