Продаж та оренда приміщень в Києві та Київській області

Набережно-Печерська дорога, 9В (колишня вул. Будіндустрії, 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Контакты

Адреса:

Набережно-Печерська дорога 9В (колишня вул. Будіндустрії 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Телефон:+38 (044) 233-8-233
+38 (044) 233-8-233
Замовити зворотній дзвінок

Всі склади Києва та
Київської області від власників!

 • Велика база
  приміщень
 • 0 відсотків
  комісії
 • Зручний пошук
  об'єктів
 • Юридичний
  супровід

Підберемо приміщення

за 15 хвилин!
Всі об'єкти на мапі

Обмеження відповідальності

Всі матеріали, розміщені на даному сайті, є власністю компаній "Світ складів". Умови доступу та використання матеріалів, розміщених на сайті, викладені нижче. Доступ до матеріалів сайту та їх використання означає Вашу згоду з викладеними умовами. Якщо ви не хочете бути пов'язаними цими умовами, прохання не відвідувати сайт і не використовувати розміщені на ньому матеріали.

Цей сайт і розміщенні на ньому матеріали підготовлені для використання виключно в інформаційних цілях, не є офертою на продаж або запрошенням робити оферти на продаж або купівлю будь-яких товарів, послуг або інвестицій. Розміщення матеріалів на даному сайті і доступ третіх осіб до таких матеріалів не породжують будь-яких зобов'язань або відповідальності для компанії "Світ складів". Компанія "Світ складів" не дає ніяких гарантій чи запевнення щодо точності або повноти сайту або ж його змісту.

Цей сайт призначений виключно для особистого і некомерційного використання. Копіювання, демонстрація, відтворення, декомпіляція, поширення, публікація, внесення будь-яких змін або інше використання всіх або частини матеріалів, розміщених на цьому сайті, заборонено без попередньої письмової згоди власника авторських прав. Розміщені на цьому сайті матеріали дозволено копіювати в некомерційних цілях за умови відтворення на кожній копії в повному обсязі посилання на авторське право (або право власності) і справжніх умов використання інформації.

Цей сайт, розміщені на ньому матеріали і надані послуги доступні на умовах «як є» і «як є», без будь-яких прямих або непрямих гарантій або запевнень будь-якого роду. Групи компаній "Світ складів" не несе відповідальності за дії цієї сайту і не дає ніяких запевнень або гарантій відсутності збоїв в роботі і помилок або виправлення несправностей. Групи компаній "Світ складів" не несе відповідальності за можливу наявність вірусів або інших програм, здатних завдати шкоди, на сайті або сервері, на якому він розташований.

Прохання взяти до уваги, що інтернет не є повністю захищеним середовищем, і існує можливість перехоплення, втрати, пошкодження або зміни інформації, що передається.

Даний сайт може містити оцінки і прогнози, в тому числі щодо планів, можливостей; очікувань, розрахункових показників і ринкових і економічних умов. Дані оцінки та прогнози не є гарантією майбутніх результатів діяльності компанії "Світ складів" або будь-якого іншої особи. Компанія "Світ складів" не приймає на себе зобов'язання щодо перегляду цих оцінок і прогнозів на підставі будь-яких майбутніх подій, у зв'язку зі зміною обставин або думок, в зв'язку з появою нової інформації або з інших причин. Фактичні результати діяльності в майбутньому можуть відрізнятися від тих результатів, які виражені в оцінках і прогнозах в силу цілого ряду факторів, що знаходяться поза контролем "Світ складів".

Компанія "Світ складів" не приймає на себе ніякої відповідальності у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання цього сайту, тих чи інших продуктів, послуг або інформаційного наповнення цього сайту, або іншим чином у зв'язку з передачею, перехопленням або пошкодженням інформації, переданої на даний сайт або з даного сайту.

Посилання на інші сайти представлені виключно в інформаційних цілях і не були проаналізовані фахівцями компанії "Світ складів". Компаній "Світ складів" не несе відповідальності за і не висловлює схвалення щодо змісту цих сайтів або веб-сторінок. Компанія "Світ складів" не несе відповідальності за можливі збитки або штрафні санкції, які можуть бути понесені або застосовані в зв'язку з посиланнями на ті чи інші сайти.

Якщо будь-яке положення цих умов є незаконним, нікчемним або які не можуть бути невиконаним з якої б то не було причини, такий стан вважається виключеним з реальних умов і не впливає на дійсність і можливість приведення у виконання інших положень.

Цей сайт і будь-яка інформація, розміщена но ньому, можуть бути змінені без повідомлення. Компанія "Світ складів" залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в інформаційне наповнення цього сайту, змінювати посилання на інші сайти або видаляти сторінки з цього сайту. У справжні умови використання також можуть періодично вноситись зміни, при цьому використання Вами даного сайту після внесення змін означає прийняття Вами цих умов використання з внесеними змінами. Незважаючи на те, що сайт періодично оновлюється, інформація на сайті не обов'язково є повністю актуальною, при цьому "Світ складів" не повинно оновлювати або коригувати інформацію на сайті.

Давай до нас у Telegram!

Вступайте до спільноти "🔥🔥 телеграм"