Продаж та оренда приміщень в Києві та Київській області

Набережно-Печерська дорога, 9В (колишня вул. Будіндустрії, 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Контакты

Адреса:

Набережно-Печерська дорога 9В (колишня вул. Будіндустрії 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Телефон:+38 (044) 233-8-233
+38 (044) 233-8-233
Замовити зворотній дзвінок

Всі склади Києва та
Київської області від власників!

 • Велика база
  приміщень
 • 0 відсотків
  комісії
 • Зручний пошук
  об'єктів
 • Юридичний
  супровід

Підберемо приміщення

за 15 хвилин!
Всі об'єкти на мапі

Як правильно вибрати ріелтора в Києві для оренди складу?

Як правильно вибрати ріелтора в Києві для оренди складу?

Логістична система дуже тісно пов'язана з вибором складського приміщення, адже склад є однією з основних її частин. Кожне виробниче підприємство потребує приміщення, де можна буде зберігати вироблену продукцію. І це стосується як початкових етапів виробництва, починаючи від зберігання сировини, так і до готової продукції. Наявність складу дозволить найкращим чином зберегти Ваш товар перед його реалізацією.

Складські приміщення можуть мати не тільки різний зовнішній вигляд, але і призначення, що особливо важливо. Це різна конструкція, розміри, механізація та укомплектованість. Вибираючи приміщення під оренду складу, кожен орендар повинен враховувати безліч факторів, включаючи транспортну розв'язку, площу приміщення та його ціну.

І це далеко не все, що береться до уваги при виборі такого приміщення. Це складний процес, з безліччю нюансів, знати які можуть далеко не всі власники бізнесу. Тому, все частіше клієнти звертаються до професіоналів своєї справи, а саме до ріелторів.

І якщо раніше слово «ріелтор» завжди викликало асоціацію з квартирою, її купівлею / продажем, то зараз ці люди розширили свій спектр послуг. Ріелтори можуть допомогти підприємцям підібрати відповідне складське приміщення, з огляду на всі вимоги клієнта і специфіку його діяльності (продукцію і вимоги до її зберігання).

Варто віддати належне, що такі люди добре знають місто і заздалегідь знають, де що здається і за якими цінами - це їхня робота. Так само ріелтори добре розбираються в поточній коньюнктурі ринку. Часто буває, що вони вже знають всіх тих, хто може здавати свої приміщення і у кого є вільні об'єкти на даний момент. Саме тому, ріелтори швидко знайдуть Вам потрібну будівлю і допоможуть укласти угоду, що заощадить Ваш час і нерви.

Але як би там не було, перш ніж звернутися за допомогою до ріелтора, добре подумайте, чи не стане він сам тим самим шахраєм, на якого ви б не хотіли потрапити. Адже ці люди отримують свій відсоток за послуги, при цьому не такий вже і маленький.

Офіційні організації, які давно займаються такими послугами, цінують свою репутацію і завжди гарантують чесний підхід до справи, тому наполегливо радимо користуватися послугами компаній з великим досвідом і хорошими відгуками в мережі інтернет.

Правила вибору ріелтора:

 • Звертайтеся тільки в офіційні організації і не користуйтеся послугами неперевірених знайомих;
 • Звертайтеся до тих фахівців, які мають досвід і позитивні відгуки;
 • Орієнтуйтеся на поінформованість ріелтора і в разі сумнівів краще відмовтися від його послуг;
 • Оформлення офісу - агентство, яке себе поважає, не допустить, щоб його офіс виглядав погано. Адже це обличчя компанії. Шахраї не будуть сильно цим перейматися, тому, якщо офіс схожий на одноденку, то сміливо можна виходити і починати пошук спочатку;
 • Будь-яка угода, навіть в разі звернення за допомогою до ріелтора підтверджується документально. Якщо Ви домовляєтеся "на словах", то де гарантія, що ріелтор не зникне разом з Вашими грошима.

Ще раз хочеться нагадати, що послуги грамотного ріелтора завжди себе виправдають, особливо якщо у Вас немає часу самостійно займатися пошуком приміщення під склад. Фахівець не тільки знайде Вам будівлю з урахуванням усіх вимог, а й візьме на себе всю тяганину з документами, що не менш важливо.

Не поспішайте, адже в поспіху можна багато чого не помітити. Краще витратити день-два на пошуки досвідченого ріелтора, ніж згодом розбиратись із негативними наслідками такої угоди. Будьте уважні у своєму виборі, і Ви обов'язково будете задоволені ним. ПриємноЇ Вам співпраці!

Всі статті

Давай до нас у Telegram!

Вступайте до спільноти "🔥🔥 телеграм"