Продаж та оренда приміщень в Києві та Київській області

Набережно-Печерська дорога, 9В (колишня вул. Будіндустрії, 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Контакты

Адреса:

Набережно-Печерська дорога 9В (колишня вул. Будіндустрії 6), 1 поверх торгово-офісної будівлі

Телефон:+38 (044) 233-8-233
+38 (044) 233-8-233
Замовити зворотній дзвінок

Всі склади Києва та
Київської області від власників!

 • Велика база
  приміщень
 • 0 відсотків
  комісії
 • Зручний пошук
  об'єктів
 • Юридичний
  супровід

Підберемо приміщення

за 15 хвилин!
Всі об'єкти на мапі

Як орендувати склад за "розумні кошти"?

Як орендувати склад за "розумні кошти"?

Оренда складських приміщень на сьогоднішній день стоїть гостро для багатьох підприємців. Тому грамотний підхід і зваження всіх варіантів при виборі складу дуже важливі. Не варто поспішати з висновками і приймати поспішні рішення, адже можна підписати договір, а потім виявиться, що були варіанти краще.

Як орендувати склад з максимальною вигодою

На початку будь-якого проекту питання мінімізації початкових витрат для кожного підприємця стає на перший план. Купувати таке приміщення як склад відразу, коли тільки проект запускається - не надто доцільно, та й не зовсім вигідно. Адже гроші мають властивість закінчуватися. Особливо у випадках відсутності потрібного досвіду, а купуючи склад, ми якраз і "вимиваємо" обігові кошти. Тому рішення орендувати складське приміщення допоможе зробити розподіл перших витрат більш ефективним. Саме в такий момент виникає питання оренди складу, і починаються пошуки відповідного приміщення, що має адекватну ціну. Не менш важливо і те, щоб сам орендодавець був серйозною і відповідальною людиною, з якою укладати угоду буде безпечно і надійно. Аферистів в наш час, на жаль, більш ніж достатньо.

Вибір складського приміщення

Складське приміщення необхідно для складування сировини, матеріалів і готової продукції. Це допомагає виробництву бути максимально функціональним.

На що потрібно звертати увагу при виборі складу, щоб не допустити помилки і укласти угоду максимально вигідно:

 • склад поблизу від самого виробництва або кінцевого споживача - це скоротить витрати на транспортування від самого виробничого підприємства до складу або до підприємств, що займаються реалізацією продукції;
 • зручний під'їзд транспорту до складу - це важливо, адже біля складу буде постійний рух;
 • складська площа, термін оренди - від того наскільки великий склад і на який період часу він орендується, буде залежати ціна приміщення;
 • наявність охорони;
 • правильний режим для зберігання товарів;
 • комунікації і пожежна система;
 • візуальний вигляд складського приміщення;
 • ціна оренди.

Що враховувати при оренді складського приміщення

Число орендодавців і різноманітність варіантів складських приміщень. Чим більше пропозицій, тим вище конкуренція. Відповідно кожен орендодавець буде пропонувати свою ціну, вибирати варто, зважуючи всі варіанти.

Оренда складу на тривалий період. Чим довше буде строк оренди, тим вигідніше буде ціна. Цей факт цілком зрозумілий, тому як краще надати в оренду склад на тривалий період і отримувати трохи менше, ніж кожен раз шукати орендаря, втрачаючи час і сили. При цьому це вигідно як орендодавцю, так і орендарю.

Технічне оснащення. Наявність технічного оснащення - дуже важливий момент. Не варто випускати цей показник, тому як він істотно на ціну оренди складу не впливає, а от на функціональність так. Це допоможе зберігати продукцію не тільки правильно, але і максимально функціонально. До того ж позбавить від питання, де шукати стелажі і як їх доставляти, розставляти і т. д.

Площа. Краще зайти трохи наперед і відразу підшукувати склад з більшою площею ніж потрібно на початковому етапі виробництва. Вся справа в тому, що через деякий час розвиток підприємства вимагатиме складу з більшою площею. Так само важливо, щоб до продукції, що зберігається на складі, був зручний підхід, а іноді ще й під'їзд.

Максимальна користь від оренди складу

Перш за все, потрібно дізнатися всі правила зберігання тієї продукції, яка буде зберігатися на складі. Точно так само і те, яке саме приміщення підходить для таких цілей. Адже зберігати одяг і продукти потрібно, враховуючи різні вимоги. Це важливий момент, що вимагає суворого контролю.

Перш ніж орендувати склад, дайте собі відповідь на декілька питань:

 • Що саме Вам необхідно: маленький склад для роботи в мережі інтернет чи це велике підприємство, яке вимагає відповідного складського приміщення?
 • Ви самі буде шукати приміщення або плануєте звертатися за допомогою до фахівця?
 • Ви віддаєте перевагу оренді складу безпосередньо від орендодавця або звертатися за допомогою в компанію, що займається орендою складів?
 • Що Ви шукаєте: просто складське приміщення або наявність офісу в ньому?
 • Ви шукаєте великий склад або це повинна бути тільки його частина, або маленьке приміщення (контейнер)?

Виходячи з усього вищесказаного, орендувати приміщення під склад - справа серйозна. Якщо Ви зайнята людина або погано розбираєтеся у всіх цих тонкощах, тоді краще звернутися за допомогою до фахівців. Ви заощадите свій час, гроші та нерви.

Всі статті

Давай до нас у Telegram!

Вступайте до спільноти "🔥🔥 телеграм"